Hakkımızda – İncek Suites
Kızılcaşar Mahallesi, 1194. Cadde No: 3/13A
06836, İncek · Ankara · Türkiye
0312 460 22 22 | 0312 460 22 26
info@inceksuites.com
Hakkımızda

Evinize Hoşgeldiniz

Yeni bir şehir, yeni bir okul, yeni bir çevre. Alıştığınız ortamı, güvendiğiniz çevreyi bırakıp hayatınıza yepyeni bir yol çizmek için başka bir şehirde yaşama yeniden merhaba derken İncek Suites’de sizlere konfor, kolaylık ve güven sunuyoruz.

Ailenizin gözü arkada kalmadan, üniversitenize yürüme mesafesiyle ulaşabileceğiniz yeşillikler içinde, modern tasarım, teknolojik ve üst düzey güvenlik sistemleriyle donatılmış dairelerimizde evinizin sıcaklığını bulacaksınız.

Dairelerimiz ısı, su ve ses yalıtımlı olup, otomatik tam beslemeli jeneratöre kadar her teknik ayrıntıyla donatılmıştır. Her türlü teknik arıza ya da tamir gerektiren problemlerinizde de uzman ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Kendi alanlarında isim yapmış markaların mobilya ve beyaz eşyalarının kullanıldığı dairelerimizde elektrik, su ve doğalgaz aboneliği sizler için önceden yapılmıştır. Ön ödemeli kartlı sistemle harcadığınız kadar ödersiniz, ekonomi sağlarsınız.

Kesintisiz güç kaynağıyla yaşamınız kesintiye uğramazken, uydu yayın ve sınırsız fiber optik internet erişiminden de ücretsiz yaralanabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran her türlü ayrıntının düşünüldüğü İncek Suites’te sizin güvenliğiniz bizim sorumluluğumuzdur.Bu nedenle sitemiz kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat işbaşında olan güvenlik ekibiyle kontrol altında tutulmaktadır.

Damak tadınıza hitap eden sağlıklı menüsüyle keyifli vakitler geçirebileceğiniz Baker Ville Café, sporu günlük rutininiz haline getirecek All In One Pilates Studio ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mini market haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Atılım Üniversitesi’nin yanında yer alan sitemiz, sizi zaman kaybından kurtarır, trafik stresinden uzaklaştırır. İncek Suites sakinlerinden olmak istiyorsanız geç kalmayın! Ankara sizi bekliyor, kalite, konfor ve huzurlu bir yaşam için İncek Suites’e ‘hoşgeleceksiniz’!

Kullandığımız Markalar

 

Ekibimizle Tanışın

Pazartesi - Cuma: 09.00 - 18.00
Cumartesi: 12.00 - 17.00
Image

Yağmur Akgün & Derya Varlı

Kiralama & Misafir İlişkileri
Merak ettiğiniz her konuda bilgi almak için çalışma saatlerimizde telefon numaramızdan bize ulaşabilir, ofisimize uğrayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan veya e-posta ile sorularınızı ulaştırabilirsiniz.
  • T : +90 312 460 2222
  • M: +90 0542 222 09 09
  • E : yagmur@inceksuites.com
Bizi Arayın

Muhasebe

İlknur Sakallı

ilknur@inceksuites.com

Teknik Ekibimiz

Oktay Sarı, Tuncay Cihan

Ramazan Demir

Temizlik Ekibimiz

Meryem Çelik

Sinem Çuval